+31610999937
A MEGAREVO REVO lakossági energiatároló inverterek osztott fázisú hibrid inverterek. A legfontosabb jellemzők közé tartozik a plug-and-play, 100%-ban kiegyensúlyozatlan terhelések támogatása, 3 fázisú, 207 V AC és párhuzamos funkció, 100 A áteresztőképesség, valamint AC csatolás a meglévő szolárrendszerek utólagos felszereléséhez (hálózaton és hálózaton kívül egyaránt). Külön csatlakoztathatók a hálózatra és a dízelgenerátorra, és a dízelgenerátorokból származó energiát tárolják.
PV bemenet
| Modell | R5KLNA | R6KLNA | R7K6LNA | R8KLNA | R10KLNA |
| Max. DC bemeneti teljesítmény (kW) | 7.5 | 9 | 12 | 12 | 15 |
| MPPT nyomkövetők száma | 4 | ||||
| MPPT feszültségtartomány (V) | 120-500 | ||||
| MAX.DC bemeneti feszültség (V) | 500 | ||||
| MAX. bemeneti áram (A) | 14 | ||||
| MAX. short circuit current (A) | 22 | ||||
Akkumulátor bemenet
| Névleges feszültség (V) | 48 | ||||
| MAX.töltő/kisütési áram (A) | 120/120 | 135/135 | 190/190 | 190/190 | 190/210 |
| Battery voltage range (V) | 40-60 | ||||
| Akkumulátor típusa | Lítium/Ólom-sav | ||||
| Charging strategy for Li-Ion battery | Ön alkalmazkodás a BMS-hez | ||||
AC kimenet (hálózaton)
| Névleges kimenő teljesítmény a hálózatra (kVA) | 5 | 6 | 7.6 | 8 | 10 |
| MAX. apparent power output to grid (kVA) | 5.5 | 6.6 | 8.4 | 8.8 | 11 |
| Kimeneti feszültség tartomány (V) | (110~120)/(220~240)split phase, 240V single phase | ||||
| Kimeneti frekvencia (Hz) | 60 (55-65) | ||||
| Nominal AC current output to grid (A) | 20.8 | 25 | 31.7 | 33.3 | 41.7 |
| Max. AC current output to grid (A) | 22.9 | 27.5 | 34.8 | 36.7 | 45.8 |
| Max. grid passthrough current (A) | 100 | ||||
| THDi kimenet | <3% | ||||
AC kimenet (tartalék)
| Névleges. látszólagos teljesítmény (kVA) | 5 | 6 | 7.6 | 8 | 10 |
| Max. látszólagos teljesítmény (kVA) | 5.5 | 6.6 | 8.4 | 8.8 | 11 |
| Nominal output voltage L-N/L1-L2 (V) | 120/240 | ||||
| Nominal output frequency (Hz) | 60 | ||||
| Automatikus átkapcsolási idő (ms) | <20 | ||||
| Kimeneti teljesítménytényező | 0,8 vezető ~ 0,8 lemaradás | ||||
| THDu kimenet | <2% | ||||
Védelem
| Földelés észlelése | Igen |
| Ívhiba védelem | Igen |
| Szigetvédelem | Igen |
| Az akkumulátor fordított polaritása | Igen |
| Insulation resistor detection | Igen |
| Maradékáram-figyelő egység | Igen |
| Kimenet túláramvédelem | Igen |
| Back-up output short protection | Igen |
| Kimeneti túlfeszültség elleni védelem | Igen |
| Output under voltage protection | Igen |
Általános adatok
| Mppt hatékonyság | 99,90% |
| Európa hatékonysága (PV) | 96,50% |
| PV to grid efficiency (PV) | 97,20% |
| Battery to load efficiency | 95,20% |
| PV to battery charing efficiency | 96,10% |
| Rács az akkumulátor töltési hatékonyságához | 95,00% |
| Kimeneti vezeték (mm) | 25.4 |
| PV bemenet conduit (mm) | 25.4 |
| BAT bemeneti vezeték (mm) | 35.4 |
| Operating temperature range (0C) | -25-60 |
| Relatív páratartalom | 0-95% |
| Üzemi magasság | 0-4000 m (2000 m feletti magasság) |
| Behatolás elleni védelem | IP65/NEMA 3R |
| Beépített megszakító | Választható |
| Súly (kg) | 48 kg (50 kg megszakítóval) |
| Méretek Szé*Ma*Mé (mm) | 450 x 820 x 240 |
| Hűtés | VENTILÁTOR hűtés |
| Zajkibocsátás (dB) | 38 |
| Kijelző | LCD, érintőpanel (opcionális) |
| Kommunikáció BMS/Meter/EMS rendszerrel | RS485, CAN |
| Támogatott kommunikációs felület | RS485, WLAN, 4G (opcionális) |
| Önfogyasztás | <25W |
| Biztonság | UL1741SA minden opció, UL1699B, CSA 22.2 |
| EMC | FCC 15. rész, B osztály |
| Támogassa a dízel generátort | IGEN |
| Hálózati csatlakozási szabványok | IEEE 1547, IEEE 2030.5, Hawaii rule 14H, Rule 21 phase 1,11,111 |
Egyéb adatok
| Csúcsteljesítmény (hálózaton kívül) | 105%, 60s / 110%,30s / 120%,10s / 150%,20ms |
Uni Z International B.V. elkötelezett amellett, hogy a napenergia tárolására szolgáló termékek és megoldások teljes skáláját kínálja Önnek. Gyártók és gyár Kínában. Irányítjuk az iparágat, és kedvezőbb árakon, pontosabb logisztikával és szállítással, valamint biztonságosabb értékesítés utáni és műszaki támogatással biztosítjuk Önnek a termékeket. Egyablakos megoldásokat kínálunk az intelligensebb, hatékonyabb és megbízhatóbb fotovoltaikus energiatároló termékekhez.
Nemcsak csúcskategóriás napenergia-tárolási termékeket és technológiákat kínálunk, hanem telepítőként átfogó képzést és műszaki támogatást is nyújtunk. Hiszünk abban, hogy végfelhasználóink csak akkor élvezhetik a fejlettebb napelemes technológia előnyeit, ha Ön a legújabb tudással és készségekkel rendelkezik.
Nál nél Uni Z International B.V., nem csak termékeket kínálunk, hanem hosszú távú és szoros együttműködést is igyekszünk kialakítani Önnel. Várjuk, hogy Önnel együtt dolgozhassunk, hogy megfeleljünk a napenergia jövőjének kihívásainak és lehetőségeinek. Kezdje el napenergia-útját, válassza a Uniz Solart, és haladjon egy tisztább, fenntarthatóbb jövő felé!
Olvassa el a legfrissebb híreket, és maradjon naprakész az iparági hírekről, iparági ismeretekről.
A specifikációs lapon túl A súly és a méretek csak egy részét árulják el az SG06 történetének. Távolítsa el a „kisebb, könnyebb” címsort, és ami m...
Mitől más az SG06LP1 sorozat? Az egyfázisú hibrid inverter méretét korábban az szabta meg, hogy a kapcsolóelemei mennyi hőt tudtak leadni. A Deye SG06LP1 soroz...
Egy kabin négy kilométerrel az utolsó közműoszlop mellett található, és a hálózatüzemeltető kilométerenként ötszámjegyű összeget szeretne a vezeték meghoss...