Apr 10,2026Deye SUN-EVSE22K01-EU-AC:
Az Ön Ultimate Smart EV töltője európai utakra
A Deye Smart Wallbox SUN-EVSE22K01-EU-AC itt van, hogy megoldja az összes töltési fejfájást. Az európai elektromos járművek, az európai időjárás és az európai napenergia szerelmesei számára készült ez a 22 kW-os erőmű több, mint egy töltő – minden az egyben megoldás a gyors, intelligens és fenntartható otthoni töltéshez.
Villámgyors töltés: Teljes akkumulátor 3 óra alatt
Belefáradt abba, hogy 8 órát várni kell, amíg az elektromos jármű feltöltődik?
22 kW-os háromfázisú teljesítmény: 60 kWh-s akkumulátort mindössze 3 óra alatt feltölt (150 km/óra!)
7 kW-os egyfázisú tartalék: tökéletes éjszakai feltöltéshez, ha nincs háromfázisú hozzáférése
6A-32A állítható áramerősség: Testreszabhatja a teljesítményt a Deye Cloud App segítségével a rugalmas terheléskezelés érdekében
INGYENES töltés a Solar segítségével (Igen, tényleg!)
Miért fizessen a hálózati áramért, ha a nap is táplálja elektromos autóját?
Kizárólag többlet napenergiával tölt (nincs hálózati feszültség!)
Nincs napelem? Nem probléma! Önállóan működik WiFi-n keresztül a hálózattal is.
Intelligens ütemezés: Takarítson meg akár 60%-ot az elektromosságon
Töltés, amikor a legolcsóbb az áram (éjszaka/hétvégén)
Bármilyen európai időjáráshoz készült
T töltője nevet az extrém körülmények között:
IP66 vízálló/porálló minősítés: Ellenáll a heves esőzésnek, hónak és porviharnak – 100%-ban kültéren
7 rétegű biztonság: az elektromos járművek őrangyala
A biztonság nem utólagos gondolat – ez a Wallbox átfogó védelmet nyújt Önnek és autójának:
OVP/UVP/OLP/SCP: Túl-/alacsony feszültség, túlterhelés, rövidzárlat elleni védelem
6 mA DC szivárgásérzékelés II. típusú túlfeszültségvédelem: A szabványos RCD-biztonságon túl